Тепловізор для полювання: види та вибір, популярні моделі та рекомендації

Полювання часто пов’язане з обмеженим оглядом, низькою освітленістю території. Щоб відстежувати видобуток, потрібне обладнання спеціальними приладами, які допоможуть покращити спостереження. Для цього пропонується придбати тепловізор на smartmag.biz.ua за вигідною ціною.

Види

Існують варіанти пристроїв, які мисливець може тримати в руках або розміщувати на голові, та прилади у вигляді прицілів, що встановлюються на зброї. Серед основних видів виділяють такі:

  1. Прилад на кшталт бінокля. Він призначений для огляду території, забезпечує більший захоплення та обсяг досліджуваного простору. Має один об’єктив та два окуляри.
  2. Монокуляр простий варіант, ніж бінокль. Має один оглядовий окуляр, також використовується для спостереження та пошуку.
  3. Насадка використовується як додатковий пристрій, кріпиться на денний приціл, дозволяючи цілитися в темряві або умовах обмеженої видимості.
  4. Приціл монтується на зброю як основне. Має сітку, спеціальне кріплення для встановлення на мисливське озброєння.

Ціна пристроїв залежить від їх складності та можливості застосування. Найбільш зручні варіанти для полювання – це приціли, які дозволяють точно вражати ціль у будь-яких умовах. Однак можливості огляду території в них обмежені, для цього варто використовувати бінокль, який має пристрій для закріплення на голові.

Вибір

При покупці тепловізора варто звернути увагу на дозвіл матриці, адже зараз усі ці пристрої є цифровими. Існує три варіанти 320 х 240, 384 х 288 і 640 х 480. Найкраще брати прилад із найвищою роздільною здатністю. Він дозволить краще деталізувати зображення, особливо якщо ціль знаходиться на видаленні.

Фокусна відстань об’єктива впливає на кут охоплення території та ступінь наближення об’єкта. При цьому потрібно враховувати, що чим воно більше, тим менший кут охоплення і вищий ступінь наближення. Вибір робиться виходячи з місця полювання, на якого звіра чи птицю передбачається полювати.

Частота кадрів визначає оновлення зображення в окулярі приладу. Точність опису контурів і відсутність шлейфу у об’єктів, що рухаються, починається з частоти 25 кадрів в секунду.

Дальність виявлення об’єктів є важливим параметром, особливо критично для прицілів, якщо не можна підібратися до об’єкта полювання ближче. Ще один показник – термочутливість. Він дозволяє визначити об’єкт на великому видаленні та ідентифікувати його з максимальною точністю.