Як придбати електронні квитки на сайті Proizd

Поїзд набагато безпечніший, ніж маршрутка. І набагато комфортніше: міжміські маршрутки тісні, з незручними сидіннями і повітрям, що пахне бензином.

І з оплатою треба морочитися. З електричкою все просто: купуєш квиток та їдеш. А у XXI столітті проїзні документи бувають і електронними. Як на https://proizd.ua/.

Переваги

Щоб купити паперовий квиток, треба їхати на вокзал (або йти на станцію), стирчати у черзі, перераховувати гроші та багато чого ще. Щоб купити квитки на сайті Proizd, потрібно відкрити сервіс та зробити кілька кліків. Нікуди йти не доведеться, все зручно та просто. Величезна економія сил та часу.

Proizd – багатофункціональний сайт. Тут ви знайдете свіжий розклад поїзда з усіма змінами, квитки на міжміські автобуси з розкладом рейсів, дешеві авіаквитки. Все для мандрівника зібрано в одному місці.

З оплатою чи інтерфейсом виникли складності? Хочеться купити дитячий квиток чи, навпаки, повернути непридатну поїздку? Зверніться до техпідтримки. Вона працює цілодобово і без вихідних, оператори живі та готові надати усіляку допомогу.

Паперові квитки губляться, рвуться, навіть крадуть. Електронні набагато надійніші. Документ знаходиться у вашому смартфоні і нікуди не подінеться. Переправити його на інший пристрій також реально.

А ще Proizd має власний додаток для мобільних пристроїв.

Як купити

Все дуже просто. Потрібно зазначити три речі: пункт відправлення, його дату, пункт призначення. Іноді потрібно вибрати вокзал. На кнопці «знайти квиток» відкриється розклад, складений особисто для вас. Там будуть усі потяги з потрібними зупинками у рамках вказаної доби. Ви побачите тип вагона та ціну квитка. Вибирайте відповідну електричку та переходьте далі.

Ви побачите схему вагона. Можна вибрати кілька місць, максимум чотири. У верхній частині перемикач між вагонами заповнені місця видно відразу. Розібратися легко.

Далі потрібно ввести ПІБ (при посадці квиток треба пред’являти з паспортом, як завжди) та вибрати додаткові послуги. І, нарешті, сплатити. Proizd приймає оплату картками; також можна оплатити з мобільного телефону, якщо є обліковий запис Google Pay або Apple ID.

Готово. Щойно платіж пройде, ви отримаєте свій електронний квиток. Друкувати його не потрібно. Бронювання швидке, йде кілька хвилин максимум, так що краще скористатися сервісом Proizd і залишити нудні черги в минулому.