Особливості та переваги промислових світлодіодних світильників

Промислові світильники призначені для забезпечення максимально комфортних та безпечних умов праці на різних підприємствах. Вони призначені для освітлення великих площ, освітлення складів, виробничих цехів, а також вуличних територій. Великий вибір промислових світильників високої якості пропонує LEDSTER™. Компанія пропонує промислові світильники на найпривабливіших, найвигідніших умовах співпраці. Продукція, що пропонується, повністю відповідає провідним стандартам якості та безпеки. Вона також відрізняється високою енергоефективністю, економічністю та екологічністю.

Яким бувають світильники для промислового освітлення?

Існують такі різновиди ЛЕД освітлювальних приладів:

  • промивні;
  • прожектори;
  • вуличні та ін.

Промивні моделі дозволяють максимально рівномірно висвітлювати великі майданчики. Їх, наприклад, застосовують для освітлення складів, магазинів, спортивних комплексів тощо.

Прожектори застосовуються для далекого та потужного освітлення, наприклад, для освітлення будівельних майданчиків, вуличних територій, парків тощо. Ну а вуличні світильники забезпечують безпеку та комфорт на вуличних територіях, таких як дороги, паркування, аеропорти та інші громадські місця.

Правила вибору

Світильники LEDSTER™ мають високу світловіддачу до 140 лм/Вт, що гарантує ефективне, яскраве освітлення при мінімальному енергоспоживання. Світильники на базі світлодіодів від Philips, OSRAM і CREE мають довгий термін служби більше 50 000 годин, що забезпечує надійну та довгострокову роботу без необхідності заміни. Бренд LEDSTER™ пропонує різноманітні моделі та типи світильників для різних промислових потреб, включаючи промивальні світильники, прожектори та вуличне освітлення. Усі світильники LEDSTER™ поставляються з гарантійним терміном до 5 років, забезпечуючи клієнтам впевненість у надійності та якості продукції.

Компанія також пропонує освітлення для стадіонів за доступними цінами та з оперативною доставкою. При встановленні освітлювальних приладів необхідно враховувати особливості робочого середовища та потреби підприємства. Світильники представленого бренду мають відмінні характеристики, вони чудово захищені від пилу і вологи. Ось чому їх широко застосовують у різних умовах, як усередині приміщення, так і на відкритому повітрі. Промислові світильники LEDSTER™ є надійним та енергоефективним рішенням для освітлення промислових об’єктів та вуличних територій.