Переваги кормів холістик для харчування домашніх улюбленців: ключові аспекти

Вибір корму для домашнього вихованця – питання дуже серйозне, адже від якості харчування залежить здоров’я та тривалість життя тварини. Кількість різноманітних кормів на сучасному ринку дуже велика. Всі вони діляться на кілька класів, найкращим з яких вважається холіст. Маючи намір купити корм на https://101dalmatin.ua/tovary-dlya-kotiv/korm-dlya-kotiv/holistik-dlya-kotiv , варто розібратися, що таке корми холістик і в чому їх основні переваги.

Особливості та переваги кормів холістик

Основна особливість кормів класу холістик у тому, що при їх розробці фахівці постаралися максимально наблизити склад корму до потреб тварин за умови їхнього життя в дикій природі. Це означає, що в продукті не повинно бути штучних добавок. Усі необхідні організму вітаміни та мікроелементи тварина повинна отримувати лише з якісних натуральних інгредієнтів.

Ось кілька основних переваг корму холістик:

  1. У складі дуже багато натурального м’яса (чи риби). Йдеться зовсім не про відходи м’ясної промисловості. При виготовленні такого корму використовують добірне м’ясо. Відповідно і вміст білка у цих кормах високий – до 30%. На відміну від звичайних кормів з мінімальним вмістом білка, корм холістик здатний заповнити добову потребу тварини в білку навіть за невеликих порцій.
  2. У кормах холістик дуже багато вітамінів і, що особливо важливо, вони є абсолютно натуральними. Джерелом вітамінів служать фрукти, овочі та ягоди. Такі вітаміни засвоюються набагато краще і не мають жодного негативного впливу на організм.
  3. У кормах холістик виключено вміст штучних добавок. У ньому не буває барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, якими у великій кількості присмачують корми дешевшого сегмента. Консерванти в кормах холіст теж абсолютно натуральні. Це інгредієнти з вітамінами С, Е, олія розмарину і т.д. Відсутність синтетичних добавок гарантує відсутність у тварини алергічної реакцію корм.

Чому варто купувати корми холістик

При регулярному вживанні кормів холістик тварини чудово почуваються, не мають проблем із травленням, у них здорові зуби, чудовий зір, гарна шовковиста шерсть. Собаки та кішки, раціон яких складається з кормів класу холістик, сповнені сил, бадьорі та веселі. Вони готові цілими днями грати і бігати, радують господарів чудовим виглядом та самопочуттям.

Корми холістик коштують дорожче за всіх інших. Але не варто думати, що покупка такого корму – марнотратство. Купуючи холістик для вихованців, господарі економлять на послугах ветеринара, адже такі тварини хворіють набагато рідше, у них відмінний імунітет. Крім того, корми холістик дуже ситні. Достатньо невеликої порції корму, щоб тварина отримала необхідну кількість поживних елементів.