Вантажоперевезення по Україні: особливості послуги та основні переваги

Основним видом транспорту для вантажних перевезень в Україні є автомобільний. Він дозволяє охопити всі населені пункти, привезе товар безпосередньо на склад, будмайданчик чи іншу точку отримувача. Пропонуються вантажоперевезення по Україні від перевіреної, надійної компанії.

Особливості послуги

Компанія PromoTrans займається перевезенням практично будь-яких партій вантажів вагою від однієї тонни і вище. Це дозволяє зробити великий та різноманітний парк автомобілів, серед яких варто виділити:

  1. Фури різної вантажності з тентованим кузовом.
  2. Напівпричепи.
  3. Цистерни для транспортування рідин.
  4. Спеціальні транспортні засоби, що дозволяють зберігати температуру вантажів або заморожувати їх – машини з ізотермічним кузовом та рефрижератори.
  5. Машини для контейнерів та бортові вантажівки.
  6. Трали для перевезення негабаритних вантажів, включаючи трактори, бульдозери та іншу техніку.
  7. Самоскиди для транспортування сипучих вантажів.

Перевезення здійснюються по всій Україні та в зарубіжні країни. В останньому випадку компанія пропонує послуги митного брокера, щоб пройти кордон з мінімальними витратами за часом та вартістю та виконати процедури у повній відповідності до закону. Офіс компанії знаходиться в Києві, але відправлення та отримання вантажів можливе в будь-якому пункті країни.

Переваги

Компанія пропонує надійні перевезення всіх видів вантажів за різними маршрутами. Якісний транспорт, досвід та майстерність водіїв, відповідальність всього персоналу компанії дозволяє досягти потрібного результату за швидкістю та точністю перевезень, гарантії безпеки вантажів.

Після навантаження, відповідальність за будь-який товар компанія бере на себе, дбає про нього, веде строгий контроль за маршрутом прямування, дотриманням графіка та виконанням усіх запланованих процедур.

Логістичні послуги полягають у точному виборі найбільш оптимального маршруту, точок перевалки вантажу або перетину кордону, якщо ці послуги включені до договору.

Тариф вибирається виходячи з обсягу та дальності перевезень, однак у будь-якому випадку він буде найбільш оптимальним. Компанія цінує своїх клієнтів і вибирає для них лояльні умови.

Перевізник сповідує індивідуальний підхід до кожного замовлення, підбирається найзручніший транспорт, виробляється маршрут з урахуванням зауважень клієнта, дотримуються всіх встановлених термінів доставки.