Виготовлення стендів на замовлення для навчальних закладів: основні переваги

Стенди встановлюються в різних установах для надання інформації, а також вони є одним з головних декоративних елементів. Такі стенди та таблички встановлюються у школах, торгових центрах, лікарнях, готелях та ін. Для виготовлення унікальних стендів слід звернутися за допомогою фахівців компанії “AVK Стенди”. Компанія пропонує унікальні стенди та фотошпалери на замовлення, які не лише привернуть увагу, а й допоможуть ефективно передати інформацію. Кожен може замовити стенди на avkstend.ua за найдоступнішими та найприйнятнішими цінами.

Різноманітність продукції

В асортименті компанії можна знайти все необхідне для створення унікальних стендів та фотошпалер. Від стендів для навчальних закладів та наочних посібників до рекламної та презентаційної продукції. Тут також можна замовити:

  • вивіски;
  • таблички;
  • банери;
  • календарі та ін.

Одним словом, все, що вам може знадобитися для успішного представлення вашого бренду чи організації, можна замовити у справжніх фахівців “AVK Стенди”. Компанія пропонує стенди по Україні з оперативною доставкою та встановленням.

Особливості виготовлення стендів

У “AVK Стенди” пропонують безкоштовну розробку дизайну. Завдяки цьому готова продукція виглядатиме стильно, сучасно та відповідатиме особистим потребам. Команда талановитих дизайнерів готова втілити буквально будь-які ідеї в життя та допомогти створити унікальні стенди та фотошпалери, які виділятимуть вас серед конкурентів. Компанія у своїй роботі застосовує лише найкращі матеріали та сучасні технології. Основа стенду виготовляється із міцного ПВХ пластику, а зображення наноситься з використанням екологічного латексного друку на плівці Oracal. Це гарантує високу якість та довговічність наших стендів та фотошпалер.

Компанія готова запропонувати матеріали різними мовами за вашим бажанням. Стенди можуть виготовлятися українською, російською, англійською або іншою мовою. Тут готові реалізувати буквально будь-які, навіть незвичайні ідеї. Для замовлення та консультації слід звернутися за контактним телефоном або залишити онлайн-заявку. Доброзичлива команда із задоволенням відповість на всі запитання та допоможе в реалізації будь-яких ідей. Компанія готова запропонувати широкий вибір готової продукції, а також розробити індивідуальні проекти під особисті вимоги замовника.