Як правильно обирати квитки на потяг та поради

Основним видом транспорту для міжміських поїздок в Україні, і при виїзді за кордон, є залізничний. Він найбільш оптимальною по співвідношенню вартості, зручностей і швидкості поїздки.

Можна придбати квитки на потяг через онлайн-ресурс, де є всі проїзні документи на рейси, що курсують в країні.

Вигода придбання через сайт

Найважливішою особливістю покупки квитків онлайн є простота і швидкість процедури. Вона займає кілька хвилин, при цьому дає можливість порівняти всі особливості поїздки. Зокрема, користувач може швидко визначити і вибрати наступні параметри:

  1. Дату і час відправлення поїзда, його прибуття в потрібний пункт, підібрати найбільш оптимальний час у дорозі. Можна спланувати поїздку так, щоб приїхати в найбільш зручний час для заселення в готель, або відвідування підприємства, організації для відрядженого.
  2. Комфортабельність вагона і місце розміщення пасажира, щоб уникнути непотрібних незручностей, зробити поїздку більш приємною.
  3. Порівняти вартість квитків на різні поїзди, підібрати найбільш оптимальний фінансовий варіант.
  4. Якщо потрібна пересадка, немає прямих маршрутів між населеними пунктами, то можна швидко зістикувати кілька варіантів поїздів, щоб уникнути тривалого очікування на станціях зміни маршрутів.

Квитки купуються за допомогою банківської карти, процес оформлення простий, помилитися в ньому важко. Якщо це сталося, то завжди є можливість повернення на попередній етап оформлення та виправлення ситуації. Якщо квиток куплений, але поїздка зірвалася, є можливість здати проїзний документ через сайт і повернути свої гроші.

Поради щодо покупки

Потрібно зайти на сайт «Произд.уа ” в розділ, присвячений залізничному транспорту, там вибрати форму, де ввести пункт відправлення і призначення, дату поїздки. Відразу з’явиться список рейсів, на які доступні квитки для придбання.

Далі потенційний пасажир може вибрати конкретний поїзд і оформити покупку. Квиток видається в електронному вигляді, його можна завантажити на смартфон або інший мобільний пристрій. Для бажаючих отримати паперовий варіант, потрібно купити проїзний документ з відкладеною печаткою. Для виготовлення готового варіанту потрібно звернутися в касу на вокзалі, не менше, ніж за 15 хвилин до відправлення поїзда і касир безкоштовно оформить квиток.

При посадці в вагон також пред’являється документ, що засвідчує особу кожного пасажира.