Переваги зварки аргоном автомобілів у процесі ремонта

Ремонт автомобілів за допомогою аргону – якість, надійність, доступність цін. Звертайтесь на СТО Лонгран.

Задача ремонта деталей та вузлів вантажних автомобілів: алюміній, зварювання його

СТО Лонгран проводить алюмінію зварювання перевіреним, сучасним способом за допомогою аргону. Цей метод має ряд плюсів.

Алюміній достатньо надійний, невибагливий і недорогий металл, тому досить широко застосовується для виготовлення автомобілів. Деталі з нього, якщо вони пошкодились, можливо якісно зварювати, особливо коли за справу беруться професіонали, такі, як майстри, що працюють у компанії Лонгран.

Вантажні автомобілі експлуатуються для робочих поїздок, навантаження на них велике, тому регулярно необхідно проводити технічний огляд. Розглянемо основні причини, які можуть привести у сервіс кожного відповідального водія.

  • Серйозні пошкодження автомобіля.
  • Розгерметизація деяких деталей, корозія, іржа. У такому випадку може врятувати, наприклад, зварювання алюмінію. Виконання його за допомогою аргону – один з кращих методів ремонту вантажних автомобілів.
  • Наявність пробоїн, аварія. За будь-якої ДТП обов’язково потрібно перевіряти всю машину, у тому числі різні вузли і деталі.
  • Пошкодження трубопроводів, систем охолодження.

Будь-яка з цих причин – серйозна нагода звернутися на СТО. Співробітники компанії Лонгран швидко та точно проведуть діагностику, визначать причину несправності. Усунути неполадки майстри можуть у тому числі за допомогою зварки аргоном для автомобілів. Аргон – газ, який міцно пов’язує між собою елементи. Перевагою способу є те, що матеріал не страждає від високої температури плавки.

Чому потрібно обрати саме зварку аргоном автомобілів

Визначимо, чому краще обирати аргон для ремонту автомобіля, на відміну від звичайного зварювального апарату.

  • Аргон має невелику температуру нагрівання, що мінімізує пошкодження металу, зменшує ризик деформації.
  • За рахунок того, що аргон вважається інертним газом, його щільність набагато більша за щільність повітря, тому забезпечується висока міцність зварювання. Крім того, газ дає акуратні, але досить міцні шви.
  • Не потрібно витрачати час на обробку швів, тому що вони виходять рівними. Їх мало видно, на відміну від використання звичайного зварювального апарату.
  • Аргон може зварити ті матеріали, які не візьме звичайний апарат.

Найближча зварка аргоном автомобілів знаходиться у компанії Лонгран.

Головні переваги звернення на СТО Лонгран

Компанія давно працює з вантажними автомобілями, добре знає нюанси ремонту. Для діагностики використовуються новітні комп’ютери, сучасні технології. Майстри одразу визначать проблему.

Ремонт не займає багато часу, тому що майстри вміло працюють, у тому числі з аргоном. Ви отримаєте машину у прекрасному стані з гарантією якості роботи.

Для того, щоб замовити послуги, телефонуйте за номером, який вказаний на сайті. Також можна надіслати заявку онлайн із зазначенням номера мобільного телефону. На аргонову зварку алюмінію ціна https://longrun.com.ua/ua/p1194896965-argonnaya-svarka-gruzovyh.html встановлюється залежно від складності роботи.