Український бренд Cat Orange: опис та особливості

Яким має бути сучасний одяг? Стиль виходить на перший план, а зручність носіння часто залишається за бортом. Cat Orange, один із головних українських модних будинків, з такою постановкою питання не погоджується. Сучасні технології розвинені достатньо, щоб речі були якісними з усіх боків. Якщо подивитись подробиці про магазин на https://catorange.ua/ , видно: ця стратегія працює. Cat Orange процвітає.

Опис

Cat Orange – модний будинок, який випускає жіночий одяг різних видів. Був заснований у 2004 році. Спочатку існував єдиний невеликий бутік, а сьогодні фірмові магазини Cat Orange можна знайти в кожному великому місті країни. Особливо у Києві, з якого колись і почався переможний шлях бренду Україною.

Асортименти широкий. Cat Orange випускає одяг для різних випадків: повсякденний, коктейльний, вечірній, спортивний, діловий, домашній, верхній. Є сезонні колекції. Взагалі весь одяг випускається лімітованими колекціями; це не тільки підігріває інтерес аудиторії, а й не дає шанувальницям бренду занудьгувати. Спідниці та брюки, ніжні сукні, ефектні костюми – якому б одягу ви не віддавали перевагу, Cat Orange його обов’язково виробляє.

Особливості

Якщо дивитися більш на https://catorange.ua/ubki/ про виробництво одягу Cat Orange, відкриються цікаві подробиці. Бренд робить ставку на екологічність: весь текстиль має природне походження. Його модний будинок купує у Європі у виробників люксового текстилю. Натуральні волокна дозволяють тілу спокійно дихати і викликають алергії.

Фурнітура також європейська. Від якості ґудзиків, блискавок та замочків залежить багато чого, і Cat Orange на них не економить. Компанія віддає перевагу надійності.

Ескізи моделей створюються найкращими штатними дизайнерами. Велике значення має зручність носіння: речі, вважає Cat Orange, повинні бути комфортними, не обмежуючи рухів. Потім за ескізами створюються схеми, а вже по них новий одяг втілюється в життя. Модний будинок поєднує сучасні технології та професійну ручну працю для найякіснішого результату. У результаті речі виявляються міцними і довговічними, добре носяться і чудово виглядає. Просто подивіться подробиці на https://catorange.ua/sales/ , це треба бачити.

Cat Orange – це якість, комфорт та надійність. А ще неповторний стиль, що його обирають українські зірки. Бути красивою простіше, ніж здається, треба лише заглянути до Cat Orange.