«Академія гри»: подробиці та декілька корисних порад

Що входить до списку найдавнішої людської діяльності? Що було до того, як ті навчилися будувати будинки, навіть розмовляти? Ігри.

Усі дитинчата тварин грають, і людські предки були винятком. Але тільки люди вивели гру на новий рівень. Ми винайшли безліч різновидів ігор: стратегічні, азартні, рольові, прикладні, навчальні, сакральні та багато інших. І практично всі види актуальні й сьогодні – у тому чи іншому вигляді.

Прикладні ігри

Ця гілка з’явилася нещодавно. Прикладними називають ігри, що розвивають певні навички. Це навчання у ігровій формі. Такі ігри ще називають серйозними: основна мета — не розвага, а здобуття нової інформації та прокачування навичок.

Якщо дивитися більше інформації на https://bizgame.top/, то видно, що компанія Академія гри є однією з перших в Україні зайнялася прикладними іграми.

Сфера діяльності фірми компанії — розробка прикладних ігор для різних завдань. Вже було випущено чимало продуктів різних напрямів.

Докладніше про «Академію гри»

Компанія – один із родоначальників прикладних ігор в Україні. Всі розробки тренінгової компанії Академія гри мають Авторські свідоцтва. Учнів і послідовників у фірми досить багато (близько 20% ринку), тому звання академії вважатимуться цілком заслуженим.

Спочатку всі проекти були настільними. З 2021 року вони переведені в онлайн, хоча і старі версії купити цілком можна. Новий формат багато в чому зручніший, особливо у світлі останніх подій: коронавірус, військові дії, світова криза не надто схильні до фізичних покупок.

Академія гри має досить великий перелік розробок власного методичного центра але інколи запрошує провідних психологів, фінансистів, коучів. З фактичного погляду проекти вважатимуться бездоганними. Клієнти Академії гри можуть придбати вже готові ігри або скористатись опцією розробки ігор під ключ: продукт створюється під конкретного користувача з урахуванням усіх його завдань.

«Академія гри» займається не лише розробкою та продажем готових продуктів. Вона активно підтримує ігрову індустрію: проводить різноманітні заходи зокрема, фестиваль Happy Time та конференція Нові ігри для нових людей, навчає новачків у створенні ігор.