Примусова вентиляція в квартирі або в приватному будинку

Примусова вентиляція в квартирі або в приватному будинку включає природну або примусову вентиляцію.

Вентиляція в приватному будинку або в квартирі з природною тягою у вентиляційній шахті може обійтися установкою вентиляційної решітки (у нашому інтернетет-магазині VENTS-MAG ви знайдете грати на будь-який смак).

Навіть якщо шахта перебуває у ванній кімнаті і з туалетом не з’єднана, а стоять грати в стіні, природна тяга зробить свою справу. Не забувайте, що природна тяга не сприйме звуження перерізу шахти в місці установки вентиляційної сітки і працює при вільному доступі припливного повітря. Якщо у вас все закривається надмірно щільно, тоді на допомогу приходить примусова вентиляція в квартирі з вентилятором, рекомендую вибирати простий побутовий вентилятор, що включається разом зі світлом (таймер за бажанням), і обов’язково зі зворотним клапаном (не буде сторонніх запахів із шахти).

Зараз завод Вентс все більше випускає серії вентиляторів, безшумних або з низьким рівнем шуму.

Дуже добре себе зарекомендувала серія безшумних вентиляторів, такі як Вентс 100 Квайт

  • Інноваційні витяжні вентилятори у стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів душових, кухонь та інших побутових приміщень.
  • Максимальна витрата повітря в поєднанніз низьким рівнем шуму, що гарантує ідеальний мікроклімат.
  • Корпус і крильчатка виконані з високоякісного та міцного пластику, стійкого до ультрафіолету.
  • Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря та низький рівень шуму.
  • Вентилятор обладнано зворотним клапаном спеціальної конструкції для уникнення зворотного потоку повітря та можливих тепловтрат при непрацюючому вентиляторі.
  • Надійний двигун на кулькових підшипниках з мінімальним енергоспоживанням до 7,5 Вт.
  • Двигун встановлений на гумових вібропоглинальних вставках для усунення вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
  • Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).